Elisa Peña

Nauczycielka języka hiszpańskiego. Twórczyni materiałów do nauki hiszpańskiego

O MNIE

  • Od ponad 15 lat uczę Polaków hiszpańskiego w Polsce oraz w Hiszpanii
  • +5.000 miłośników języka hiszpańskiego uczących się w mojej Akademii
  • Youtuberka, mój kanał subskrybuje ponad 44.000 osób oraz ma ponad 2 miliony wyświetleń
  • Właścicielka Akademii Hiszpańskiego Online oraz twórczyni 10-dniowego Wyzwania Hiszpańskiego

Zarezerwuj indywidualną lekcję z Elisą przez SKYPE

Całkowita cena za godzinę: 399 zł

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Indywidualne zajęcia odbywają się bezpośrednio z Elisą Peña. Będziesz rozmawiać i pracować bezpośrednio z nią.

Tak, spotkanie odbywa się przez SKYPE, więc potrzebujesz tylko dobre połączenie z Internetem. Jednak musisz upewnić się, że dostępne są godziny, które pasują do Twojej strefy czasowej. W kalendarzu jest opcja sprawdzenia godziny według strefy czasowej.

Przed rozpoczęciem lekcji dobrze jest mieć przygotowany i sprawny mikrofon oraz kamerę. Lepiej jeśli masz słuchawki, aby uniknąć ewentualnych hałasów w tle, które mogłyby nam przeszkadzać podczas sesji.

Jeśli przed rozpoczęciem lekcji Elisa wysłała Ci jakieś materiały dydaktyczne, warto rzucić na nie okiem, aby w pełni wykorzystać tę lekcję.

Jeśli chcesz anulować zajęcia i otrzymać 100% zwrotu pieniędzy, musisz anulować ją z 3-dniowym wyprzedzeniem (na przykład, jeśli masz lekcję zaplanowaną na czwartek o 13:00, musisz anulować najpóźniej w poniedziałek o 13:00).

Jeśli anulujesz z 2-dniowym wyprzedzeniem, otrzymasz 50% zwrotu wpłaconej kwoty. Jeśli anulujesz z 1-dniowym wyprzedzeniem (lub mniej) nie ma możliwości zwrotu pieniędzy, ponieważ nie miałabym wystarczająco dużo czasu, aby ponownie umieścić Twoją zarezerwowaną godzinę w kalendarzu dla innej osoby.

Jeśli nie pojawisz się na lekcji z jakiegokolwiek powodu, nie ma też możliwości zmiany godziny ani zwrotu pieniędzy.

Po zakończeniu lekcji również nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.

Anulacje przez e-mail, wiadomości w mediach społecznościowych lub inne środki nie są akceptowane. E-maile mogą trafiać do spamu lub nie być widoczne na czas, więc anulacje są automatyzowane bezpośrednio z linku przeznaczonego do tego celu, który otrzymasz w e-mailu z rezerwacją.

W kwestii zmiany dnia/godziny spotkania:

Jeśli chcesz przesunąć lekcję, możesz to zrobić z 24-godzinnym wyprzedzeniem i tylko wtedy, gdy w kalendarzu jest dostępność, aby dokonać zmiany, którą zrobisz z linku w e-mailu z rezerwacją. Spotkanie można przesunąć tylko w ciągu najbliższych 4 tygodni, a nigdy później w ciągu roku.

Możesz przesunąć tę samą lekcję z dnia na dzień i z godziny na godzinę tylko raz.

Po dokonaniu zmiany dnia/godziny nie można prosić o anulowanie i zwrot pieniędzy za tę lekcję.

Uwaga: Możliwe jest, że kalendarz zostanie całkowicie zarezerwowany i nie będzie możliwości dokonania zmiany dnia i godziny w ciągu najbliższych 4 tygodni, więc wtedy nie możesz dokonać zmiany, a lekcja pozostałaby w pierwotnie zarezerwowanym dniu i godzinie. Jeśli chcesz anulować sesję, możesz to zrobić, mając na uwadze warunki anulowania i zwrotów opisane powyżej.

W kwestii przekazania Twojej lekcji innej osobie:

Jeśli nie możesz przyjść na lekcję i nie chcesz tracić tej godziny, możesz przekazać ją innej osobie. Aby to zrobić, musisz powiadomić mnie co najmniej 12 godzin wcześniej na adres hola@elisapena.pl, abym wiedziała, kto przyjdzie na lekcję.

Jeśli lekcja zostanie przekazana innej osobie, nie można zmieniać dnia/godziny lekcji.

Zazwyczaj Elisa Peña otwiera kalendarz każdego miesiąca z godzinami dostępnymi do rezerwacji indywidualnych lekcji.

Inne informacje:

Ceny są w złotych, ale możesz płacić kartą z dowolnego kraju, a konwersja na Twoją walutę jest dokonywana bezpośrednio przez bank. Możesz sprawdzić w Google ile to jest w Twojej lokalnej walucie. Na przykład, możesz wpisać w Google: ile to 119 PLN w euro, a pojawi się wynik.

Lekcja na SKYPE będzie nagrywana, a następnego dnia otrzymasz link, aby móc ją ponownie obejrzeć. Jeśli wystąpi jakiś problem techniczny i nie zostanie prawidłowo nagrana, audio nie działa lub wystąpi jakikolwiek inny problem, nie można prosić o całkowity ani częściowy zwrot pieniędzy za lekcję. Nagranie jest czymś, co dostarczam bezpłatnie i nie ma to nic wspólnego z kosztem lekcji. Należy dodać, że bardzo rzadko zdarza się, że nie mogę dostarczyć nagrania uczniowi.

Nagranie lekcji jest przeznaczone do użytku osobistego i nie może być publikowane publicznie w mediach społecznościowych, na YouTube, blogu, stronie internetowej ani w żadnym innym medium.

Podczas tych lekcji nie świadczymy żadnych usług technicznych. Musisz rozwiązać ewentualne problemy techniczne, które możesz mieć (na przykład konfiguracja mikrofonu lub kamery) przed rozpoczęciem lekcji.