Elisa Peña

Nauczycielka języka hiszpańskiego. Twórczyni materiałów do nauki hiszpańskiego

O MNIE

  • Od ponad 15 lat uczę Polaków hiszpańskiego w Polsce oraz w Hiszpanii
  • +5.000 miłośników języka hiszpańskiego uczących się w mojej Akademii
  • Youtuberka, mój kanał subskrybuje ponad 36.000 osób oraz ma ponad 2 miliony wyświetleń
  • Właścicielka Akademii Hiszpańskiego Online oraz twórczyni 10-dniowego Wyzwania Hiszpańskiego

Zarezerwuj indywidualną lekcję z Elisą przez SKYPE

Całkowita cena za godzinę: 119 zł

NAJCZĘSTSZE ZADAWANE PYTANIA

Indywidualne zajęcia odbywają się bezpośrednio z Elisą Peña. Będziesz rozmawiać i pracować bezpośrednio z nią.

Tak, spotkanie odbywa się przez SKYPE, więc potrzebujesz tylko dobre połączenie z Internetem. Jednak musisz upewnić się, że dostępne są godziny, które pasują do Twojej strefy czasowej. W kalendarzu jest opcja sprawdzenia godziny według strefy czasowej.

Przed rozpoczęciem lekcji dobrze jest mieć przygotowany i sprawny mikrofon oraz kamerę. Lepiej jeśli masz słuchawki, aby uniknąć ewentualnych hałasów w tle, które mogłyby nam przeszkadzać podczas sesji.

Jeśli przed rozpoczęciem lekcji Elisa wysłała Ci jakieś materiały dydaktyczne, warto rzucić na nie okiem, aby w pełni wykorzystać tę lekcję.

Jeśli chcesz anulować zajęcia i otrzymać 100% zwrotu pieniędzy, musisz anulować ją z 3-dniowym wyprzedzeniem (na przykład, jeśli masz lekcję zaplanowaną na czwartek o 13:00, musisz anulować najpóźniej w poniedziałek o 13:00).

Jeśli anulujesz z 2-dniowym wyprzedzeniem, otrzymasz 50% zwrotu wpłaconej kwoty. Jeśli anulujesz z 1-dniowym wyprzedzeniem (lub mniej) nie ma możliwości zwrotu pieniędzy, ponieważ nie miałabym wystarczająco dużo czasu, aby ponownie umieścić Twoją zarezerwowaną godzinę w kalendarzu dla innej osoby.

Jeśli nie pojawisz się na lekcji z jakiegokolwiek powodu, nie ma też możliwości zmiany godziny ani zwrotu pieniędzy.

Po zakończeniu lekcji również nie ma możliwości zwrotu pieniędzy.

Anulacje przez e-mail, wiadomości w mediach społecznościowych lub inne środki nie są akceptowane. E-maile mogą trafiać do spamu lub nie być widoczne na czas, więc anulacje są automatyzowane bezpośrednio z linku przeznaczonego do tego celu, który otrzymasz w e-mailu z rezerwacją.

W kwestii zmiany dnia/godziny spotkania:

Jeśli chcesz przesunąć lekcję, możesz to zrobić z 24-godzinnym wyprzedzeniem i tylko wtedy, gdy w kalendarzu jest dostępność, aby dokonać zmiany, którą zrobisz z linku w e-mailu z rezerwacją. Spotkanie można przesunąć tylko w ciągu najbliższych 4 tygodni, a nigdy później w ciągu roku.

Możesz przesunąć tę samą lekcję z dnia na dzień i z godziny na godzinę tylko raz.

Po dokonaniu zmiany dnia/godziny nie można prosić o anulowanie i zwrot pieniędzy za tę lekcję.

Uwaga: Możliwe jest, że kalendarz zostanie całkowicie zarezerwowany i nie będzie możliwości dokonania zmiany dnia i godziny w ciągu najbliższych 4 tygodni, więc wtedy nie możesz dokonać zmiany, a lekcja pozostałaby w pierwotnie zarezerwowanym dniu i godzinie. Jeśli chcesz anulować sesję, możesz to zrobić, mając na uwadze warunki anulowania i zwrotów opisane powyżej.

W kwestii przekazania Twojej lekcji innej osobie:

Jeśli nie możesz przyjść na lekcję i nie chcesz tracić tej godziny, możesz przekazać ją innej osobie. Aby to zrobić, musisz powiadomić mnie co najmniej 12 godzin wcześniej na adres hola@elisapena.pl, abym wiedziała, kto przyjdzie na lekcję.

Jeśli lekcja zostanie przekazana innej osobie, nie można zmieniać dnia/godziny lekcji.

Zazwyczaj Elisa Peña otwiera kalendarz każdego miesiąca z godzinami dostępnymi do rezerwacji indywidualnych lekcji.

Inne informacje:

Ceny są w złotych, ale możesz płacić kartą z dowolnego kraju, a konwersja na Twoją walutę jest dokonywana bezpośrednio przez bank. Możesz sprawdzić w Google ile to jest w Twojej lokalnej walucie. Na przykład, możesz wpisać w Google: ile to 119 PLN w euro, a pojawi się wynik.

Lekcja na SKYPE będzie nagrywana, a następnego dnia otrzymasz link, aby móc ją ponownie obejrzeć. Jeśli wystąpi jakiś problem techniczny i nie zostanie prawidłowo nagrana, audio nie działa lub wystąpi jakikolwiek inny problem, nie można prosić o całkowity ani częściowy zwrot pieniędzy za lekcję. Nagranie jest czymś, co dostarczam bezpłatnie i nie ma to nic wspólnego z kosztem lekcji. Należy dodać, że bardzo rzadko zdarza się, że nie mogę dostarczyć nagrania uczniowi.

Nagranie lekcji jest przeznaczone do użytku osobistego i nie może być publikowane publicznie w mediach społecznościowych, na YouTube, blogu, stronie internetowej ani w żadnym innym medium.

Podczas tych lekcji nie świadczymy żadnych usług technicznych. Musisz rozwiązać ewentualne problemy techniczne, które możesz mieć (na przykład konfiguracja mikrofonu lub kamery) przed rozpoczęciem lekcji.

Scroll to Top