WARSZSTAT HISZPAŃSKIEGO ONLINE

¡A comer! Hiszpańskie dania

A comer! Próbujemy hiszpańskich smaków

Liczba miejsc: 7 osób
Liczba spotkań: 4 (dwa tygodnie)
Czas trwania jednego spotkania: 60 minut
Lokalizacja: online (Skype)
Poziom nauki: średniozaawansowany – zaawansowany (A2-C1)
Języki używane podczas warsztatu: hiszpański
Cena jednorazowa warsztatu: 80 zł

Cel warsztatu:

Byłeś/aś kiedyś w Hiszpanii próbowałeś/aś tamtejszych rarytasów? Wiesz skąd jest paella? A cocido?

W końcu mamy warsztat o hiszpańskim jedzeniu! Zawsze sobie powtarzam: znać język obcy to nie tylko zasady gramatyczne, ale również znajomość kultury… i gastronomii.

Jest to w szczególności ważne jeśli lubisz podróżować i chcesz wiedzieć jakie typowe dania, możesz spróbować właśnie w Hiszpanii.

Hiszpańska kuchnia jest bardzo lubiana przez Polaków, w szczególności przez osoby, które uwielbiają różne smaki, dlatego nie ma lepszego sposobu na poznanie typowych hiszpańskich dań jak ich przygotowanie.

Podczas tego warsztatu poznamy po krótce historię hiszpańskiej kuchni oraz typowe regionalne dania w zależności od regionu, dostępnych składników czy przypraw.

Ponadto weźmiesz udział na żywo w zajęciach podczas, których przygotowane zostanie jedno z najpopularniejszych hiszpańskich dań.

I nie tylko! Dzięki temu warsztatowi prowadzonego przez lektora Alberto Marín będziesz mieć szansę mówić po hiszpańsku z native speaker!

Jeśli chcesz miło spędzić czas i jednocześnie poćwiczyć swój hiszpański z innymi osobami jest to warsztat właśnie dla Ciebie. Czekamy na Ciebie już teraz!

Warsztat skierowany jest do: osób uczących się hiszpańskiego, który znają już hiszpański na poziomie co najmniej średniozaawansowanym i chcą pogłębiać swoją znajomość języka, poprawić wymowę, nauczyć się nowego słownictwa i poznać wiele ciekawostek na temat Hiszpanii.

Spotkania:

  • Spotkanie nr 1. Hiszpańska kuchnia. Krótki wstęp do hiszpańskiej gastronomii.
  • Spotkanie nr 2. Dania i “tapas”. Typowe dania w zależności od regionu i głównych składników.
  • Spotkanie nr 3. Idziemy gotować! Przygotowanie kultowego hiszpańskiego dania.
  • Spotkanie nr 4. Jakie hiszpańskie dania są popularne w czasie Świąt Bożego Narodzenia w Hiszpanii.

Nauczyciel: 

Alberto Marín Irigaray

Alberto to rodowity Hiszpan, pochodzi z Almerii na południu Hiszpanii. Mieszka on w Polsce od 2010. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie w Granadzie, a od ponad 10 lat zajmuje się zawodowo nauczaniem Polaków hiszpańskiego.

Specjalizuje się w przygotowaniu do egzaminów DELE, ale również jest twórcą wielu kursów i warsztatów online do nauki hiszpańskiego.

Obecnie udziela zajęć na temat hiszpańskiej i latynoamerykańskiej kultury, mieszkając w Polsce i znając jej kulturę oraz zwyczaje, wie on doskonale jakie trudności mają Polacy uczący się hiszpańskiego.

Dlatego Alberto jest idealną osobą to poprowadzenia tych ciekawych i zabawnych warsztatów. Z pewnością je pokochacie.

TERMINY SPOTKAŃ

Spotkanie nr 1: 
Termin: wtorek, 08/03/2022
Godz.: 20:30 – 21:30

Spotkanie nr 2: 
Termin: piątek, 11/03/2022
Godz.: 19:00 – 20:00

Spotkanie nr 3: 
Termin: wtorek, 15/03/2022
Godz.: 20:30 – 21:30

Spotkanie nr 4: 
Termin: piątek, 18/03/2022
Godz.: 19:00 – 20:00

Pozostały czas do rozpoczęcia warsztatu:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Oh... szkoda, że nie udało się Tobie zapisać się na warsztat... Ale nie przejmuj się! Niedługo będzie on znowu dostępny 🙂

ZAREZERWUJ SWOJE MIEJSCE JUŻ TERAZ!

Ten warsztat to jedynie 7 wolnych miejsc, dlatego zapisz się już teraz 🙂

Co zrobić, by zarezerwować miejsce?

Krok nr 1.

Kliknij w przycisk poniżej, który przekieruje Cię do systemu rezerwacji.

Krok nr 2.

Wpisz swoje imię i adres email oraz dokonaj płatności. I to już wszystko! Masz już swoje miejsce. Otrzymasz email z potwierdzeniem rezerwacji i szczegóły dotyczące dostępu do warsztatu.

Ups! Wygląda na to, że wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane. Pero no hay problema! Zapisz się na mój newsletter i jako pierwszy otrzymaj ode mnie informacje o kolejnych warsztatach hiszpańskiego!

Przewiń do góry

Chcesz rozpocząć naukę hiszpańskiego w tym roku?

W tym eBook’u znajdziesz kluczowe wskazówki, jak utrzymać swoją motywację na maksymalnym poziomie podczas nauki języka hiszpańskiego.