WARSZSTATY HISZPAŃSKIEGO ONLINE

¿Cómo era tu abuelo?

¿Cómo era tu abuelo? Jak w języku hiszpańskim opisujemy naszą przeszłość

Liczba miejsc: 10 osób
Liczba spotkań: 4 (dwa tygodnie)
Czas trwania jednego spotkania: 60 minut
Lokalizacja: przestrzeń internetowa (Skype)
Poziom nauki: początkujący A2
Języki używane podczas warsztatu: hiszpański, polski
Cena jednorazowa warsztatu: 100 zł

Cel warsztatów:

Jaki był Twój dziadek kiedy był młody? Gdzie spędzałeś spędzałeś/łaś wakacje będąc dzieckiem? Jak wyglądy Święta Bożego Narodzenia w Twoim dzieciństwie?
Rozmowa o naszej przeszłości, naszym dzieciństwie czy opis najlepszych momentów naszego życia powoduje u nas uczucie nostalgii.
Ja osobiście kiedy rozmawiam z innymi osobami lubię dowiadywać się takich informacji by poznać lepiej daną osobę i bardziej emocjonalnie ją rozumieć, dlatego jest to świetny temat na rozmowę.
 

Podczas tego warsztatu przećwiczymy wiedzę zdobytą podczas kursu online dotyczącego czasu Pretérito imperfecto w naszej Akademii hiszpańskiego, czyli trzeciego czasu przeszłego którego wspólnie się uczymy. W trakcie tego warsztatu będziemy rozmawiać nie tylko o tym co my sami robiliśmy w przeszłości, ale również będziemy mieli okazję wysłuchać wielu ciekawych historii pozostałych kursantów. Z pewnością będzie to bardzo interesujące.

Ale to nie wszystko! Dzięki temu warsztatowi prowadzonemu przez naszym lektorem Alberto Marin będziemy mieli okazję szlifować nasz hiszpański z rodowitym Hiszpanem.

Jeśli chcesz miło spędzić czas i jednocześnie poćwiczyć swój hiszpański z innymi osobami jest to warsztat właśnie dla Ciebie. Czekamy na Ciebie już teraz!

Warsztaty skierowane są do: osób, które znają już hiszpański na poziomie co najmniej komunikatywnym i chcą pogłębiać swoją znajomość języka, poprawić wymowę, nauczyć się nowego słownictwa i poznać wiele ciekawostek na temat Hiszpanii.

Plan spotkań:

  • Spotkanie nr 1. Kiedyś a teraz. Różnica między czasem teraźniejszym a przeszłym.
  • Spotkanie nr 2. To były inne czasy! 
  • Spotkanie nr 3. Jeden dzień w historii… Trochę kultury hiszpańskiej.
  • Spotkanie nr 4. Llovía mucho cuando salí de casa. Połączenie czasów przeszłych Imperfecto oraz Indefinido.

Nauczyciel: 

Alberto Marín Irigaray

Alberto to rodowity Hiszpan, pochodzi z Almerii na południu Hiszpanii. Mieszka on w Polsce od 2010. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego na Uniwersytecie w Granadzie, a od ponad 10 lat zajmuje się zawodowo nauczaniem Polaków hiszpańskiego.

Specjalizuje się w przygotowaniu do egzaminów DELE, ale również jest twórcą wielu kursów i warsztatów online do nauki hiszpańskiego.

Obecnie udziela zajęć na temat hiszpańskiej i latynoamerykańskiej kultury, mieszkając w Polsce i znając jej kulturę oraz zwyczaje, wie on doskonale jakie trudności mają Polacy uczący się hiszpańskiego.

Dlatego Alberto jest idealną osobą to poprowadzenia tych ciekawych i zabawnych warsztatów. Z pewnością je pokochacie.

TERMINY SPOTKAŃ

Spotkanie nr 1: 
Termin: poniedziałek, 19/09/2022
Godz.: 19:00 – 20:00

Spotkanie nr 2: 
Termin: czwartek, 22/09/2022
Godz.: 18:00 – 19:00

Spotkanie nr 3: 
Termin: poniedziałek, 26/09/2022
Godz.: 19:00 – 20:00

Spotkanie nr 4: 
Termin: czwartek, 29/09/2022
Godz.: 18:00 – 19:00

Pozostały czas do rozpoczęcia warsztatów:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy
Oh... szkoda, że nie udało się Tobie zapisać się na warsztat... Ale nie przejmuj się! Niedługo będzie on znowu dostępny 🙂

Zarezerwuj swoje miejsce już teraz!

Te warsztaty to jedynie 10 wolnych miejsc, dlatego zapisz się już teraz 🙂

OPŁATA JEDNORAZOWA ZA WARSZTATY:

100,00 ZŁ

Uwaga! Jeżeli warsztaty Ci się nie spodobają możesz odebrać wpłaconą kwotę do 24h po pierwszemu spotkaniu bez podawania powodu.

Co zrobić, by zarezerwować miejsce?

Krok nr 1.

Kliknij w przycisk poniżej, który przekieruje Cię do systemu rezerwacji.

Krok nr 2.

Wpisz swoje imię i adres email oraz dokonaj płatności. I to już wszystko! Masz już swoje miejsce. Otrzymasz email z potwierdzeniem rezerwacji i szczegóły dotyczące dostępu do warsztatów.

Ups! Wygląda na to, że wszystkie miejsca zostały już zarezerwowane. Pero no hay problema! Zapisz się na mój newsletter i jako pierwszy otrzymaj ode mnie informacje o kolejnych warsztatach hiszpańskiego!

Wszelkie pytania prosimy śmiało kierować na mail: hola@elisapena.pl . Do zobaczenia na zajęciach! 🙂

Przewiń do góry