¡Hola! Jestem Elisa Peña.

Od ponad 10 lat uczę Polaków języka hiszpańskiego.

Poznaj mnie lepiej

Jestem Hiszpanką i mieszkam w Polsce

Kto by kiedyś powiedział, że będę na stałe mieszkała w Polsce? Jestem Hiszpanką, pochodzę z Granady, pięknego miasta w Andaluzji i już od 10 lat mieszkam w Polsce. Nie było to zupełnie w moich planach, ale serce nie wybiera… Początki były trudne – moja rodzina i znajomi byli daleko, ja nie znałam języka polskiego… Ale szybko się zorganizowałam, rozpoczęłam intensywną naukę języka polskiego i już po kilku miesiącach zaczęłam czuć się w Polsce jak u siebie w domu. 

Od ponad 10 lat uczę Polaków hiszpańskiego

Moja przygoda z nauczaniem hiszpańskiego rozpoczęła się zupełnie przypadkowo, kiedy pewnego dnia przyszła do mnie znajoma i poprosiła mnie o pomoc: „Elisa, jadę na Erasmusa do Hiszpanii, nie znam języka hiszpańskiego, może mogłabyś udzielić mi kilku lekcji?” Dla mnie był to szok! Ale oczywiście nie odmówiłam. Już po kilku spotkaniach wiedziałam, że nie będą to moje ostatnie lekcje języka hiszpańskiego i chcę kontynuować… 🙂 Po kolejnych 6 miesiącach udzielania korepetycji podjęłam jedną z najważniejszych życiowych decyzji: chcę zostać zawodową nauczycielką języka hiszpańskiego… no i jestem nią aż do dziś! W tym czasie ukończyłam studia z dydaktyki języka hiszpańskiego, odbyłam wiele kursów w Instytucie Cervantesa, a moim celem jest doktorat z filologii hiszpańskiej.

Hej, jak mogę Ci pomóc?

Po pewnym czasie moja rzeczywistość jako nauczycielki wyglądała tak, że sześć dni w tygodniu od rana do wieczora uczyłam hiszpańskiego. Nie było łatwo… z czasem chętnych było zdecydowanie więcej niż możliwości dnia. W 2016 roku na świat przyszła moja córeczka – Carmen. Był to moment, w którym musiałam skupić się na wychowaniu dziecka i siłą rzeczy odłożeniu na bok planów zawodowych. Moi uczniowie nie dawali mi żyć 🙂 Ciągle pytali kiedy wrócę do hiszpańskiego. A mi po głowie chodziło jedno pytanie – Jak mogę im pomóc? Jak mogę dalej uczyć hiszpańskiego i być z moimi uczniami? No i wtedy wpadłam na pomysł…

Kursy hiszpańskiego online i nauczanie przez internet

Moi uczniowie to bardzo „zajęte” osoby, które mają dużo obowiązków. Wiele z tych osób posiada własny biznes lub pracuje „za biurkiem” od rana do wieczora, jest rodzicem swoich pociech, z którymi chce spędzać czas – a wszystko to wymaga świetnej organizacji dnia, ale wiąże się również z brakiem czasu… dla siebie. W dzisiejszych czasach łączy nas Internet, który jest wszędzie. Więc może… nauka hiszpańskiego online? Cały 2018 rok spędziłam na przygotowaniu kursów: lekcje, materiały, ćwiczenia, testy. Setki materiałów, setki godzin pracy, no i nadszedł… wrzesień 2019, kiedy mój projekt oficjalnie startuje. Jestem z niego bardzo dumna!  Dzięki niemu teraz już każda osoba może uczyć się ze mną hiszpańskiego, gdzie i kiedy chce.

Pomogę Ci także na Youtube

Możesz też uczyć się ze mną za darmo j. hiszpańskiego! Na moim kanale YouTube dzielę się swoją wiedzą na temat kultury, języka oraz ciekawostek. Odwiedź mój kanał i subskrybuj, by być na bieżąco z wszystkimi nowościami. Pamiętaj również o włączeniu powiadomień, żeby nie przegapić moich materiałów!

Opinie o mnie

Edyta Choińska > kreatywnakobieta.pl

Iwona Łach, Gdańsk

5/5

Dzięki kursom hiszpańskiego online udało mi się zdać egzamin lekarski w Hiszpanii, a poprzez indywidualne podejście Pani Elisy rozmowa kwalifikacyjna o pracę poszła jak z górki i dziś pracuję w Barcelonie.

Klaudia Bednarczyk > optimismocompartido.pl

Andrzej Walczak, Łódź

5/5

Uwielbiam Hiszpanię, często jeżdżę tam na urlop. Polecam naukę hiszpańskiego online, każda lekcja jest świetne wyjaśniona, kursy zawierają dużą liczbę ćwiczeń, a indywidualne lekcje z lektorem pomogły mi szybko przełamać barierę językową.

Kasia Zimny, Poznań

5/5

Bardzo chciałam zdać egzamin DELE i zdobyć certyfikat języka hiszpańskiego, a kursy pomogły mi w przygotowaniu do egzaminu i zdaniu za pierwszym razem. W szczególności przydatne okazały się zajęcia z lektorem dzięki czemu na egzaminie ustnym uzyskałam 100%.

Scroll to Top
Verified by MonsterInsights