Kurs hiszpańskiego

Kurs hiszpańskiego bez wychodzenia z domu?

Kurs hiszpańskiego bez wychodzenia z domu?

Nie ma już żadnych wątpliwości że nauka przez internet jest o wiele bardziej wygodna niż przemieszczanie się do szkoły językowej lub lekcje z lektorem w domu, szczególnie gdy na dworze jest zimno lub nie mamy czasu wyjść z domu. Ale tak naprawdę nauka hiszpańskiego online ma wiele innych zalet w stosunku do standardowej formy nauki.

Nauka języka hiszpańskiego jest coraz popularniejsza i od jakiegoś czasu w Polsce hiszpański staje się jednym z najpopularniejszych języków. Jednak powinniśmy wiedzieć jaki jest najlepszy sposób na efektywną naukę. Dlatego właśnie przygotowałam dla Ciebie ten artykuł, gdzie zdradzę Tobie 5 rad jak zacząć naukę hiszpańskiego.

Rada numer 1. Pierwsze co potrzebujesz do nauki to motywacja oraz chęci do nauki. Jest to ważne szczególnie gdy to Twój pierwszy kontakt z językiem hiszpańskim. Jaki jest najlepszy sposób na motywację i co ważne na jej utrzymanie? Postaw sobie cel.

Można postawić sobie różne cele. Może to być podróż do Hiszpanii lub jakiegoś kraju ameryki łacińskiej, lub na przykład zdanie egzaminu języka hiszpańskiego DELE. Każdy kto uczy się hiszpańskiego robi to z jakiegoś powodu. Jaki jest Twój?

Rada numer 2. Wybierz odpowiednią metodę nauki, nawet jeśli ma to być nauka gratis. Dla większości z nas, materiały wideo to najlepsze narzędzie, dlatego na przykład YouTube może być zarówno sposobem na naukę jak i rozrywkę. Niewątpliwie, polecam Tobie wybrać specjalistów nauczania, mam tu na myśli, nauczycieli hiszpańskiego z wykształcenia oraz z doświadczeniem. Jedynie w ten sposób zagwarantujesz sobie efektywną naukę oraz szybkie postępy. Dlatego też właśnie oglądasz mój kanał na YouTube.

Rada numer 3. Ucz się małymi krokami ale codziennie. Nie mam tu na myśli nauki przez cały dzień. Wystarczy 15-30 minut dziennie by zobaczyć efekty już w krótkim czasie. Zarezerwuj sobie chwilę na codzienną nauką hiszpańskiego, nie ma to znaczenia o której godzinie czy o 6 rano czy o 10 wieczorem. Ale postaraj się by był to Twój czas, który spędzisz w pełnej koncentracji z językiem hiszpańskim i by nikt Tobie nie przeszkadzał.

Rada numer 4. Rób notatki. Ucz się aktywnie, notując to czego się nauczysz. I nie tylko to, polecam Tobie codzienne noszenie przy sobie notatnika w którym napiszesz Twoje codzienne czynności… oczywiście w języku hiszpańskim. Pokażę Tobie mój osobisty dziennik, kiedy uczyłam się polskiego. Notowałam wówczas wszystko co robiłam w ciągu dnia. Bardzo mi to pomogło.

Rada numer 5. Gdy naprawdę efektywnie chcesz uczyć się  hiszpańskiego, będzie to wymagało od Ciebie inwestycji w język hiszpański. W obecnych czasach istnieje wiele ciekawych i profesjonalnych platform i miejsc, gdzie możesz uczyć się hiszpańskiego online. Dobrym przykładem jest moja autorska Akademia hiszpańskiego, gdzie istnieje możliwość do ciekawej, efektywnej nauki hiszpańskiego z rodowitą hiszpanką. Wszystkie materiały: kursy, fiszki do nauki słówek są całkowicie interaktywne i dostępne w jednym miejscu.

Jest to dynamiczne miejsce, ponieważ codziennie się ona rozwija, a kursanci mogą uczestniczyć w nowych kursach czy warsztatach online na przykład z hiszpańskich dialektów czy nauki pisania. Podczas tych warsztatów ćwiczymy wspólnie najważniejszą umiejętność w języku hiszpańskim czyli MÓWIMY w języku hiszpańskim.

Gdy masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać poradę odnośnie nauki w mojej akademii, możesz zawsze mnie o to zapytać, ponieważ jestem tam dla moich kursantów. Oczywiście pomogę Tobie jak tylko  będę mogła.

Wszystkie materiały w akademii zostały przeze mnie osobiście stworzone, dzięki czemu masz gwarancję prawdziwego hiszpańskiego z nauczycielką z ponad 10 letnim doświadczeniem w nauczaniu Polaków. Jest to gwarancja efektywności oraz profesjonalizmu.

Ok, tyle dobrych rzeczy na temat akademii hiszpańskiego, na pewno sporo kosztuje, prawda? Nic bardziej mylnego. Miesięczny dostęp do akademii to 89 zł. Ale mam dla Ciebie wyjątkową ofertę: dla osób oglądających to wideo i chcących dołączyć do akademii mam specjalną ofertę w cenie 59 zł na miesiąc. Oferta jest ważna jedynie przez najbliższe 48 godzin, dlatego dołącz do mnie i akademii już teraz.

Jak zrealizować tą ofertę? Bardzo proste, na stronie zamówienia wpisz kod AKADEMIA1 dzięki czemu uzyskasz rabat prawie -40%*.   

Dołącz do mnie już teraz!

* Oferta ważna do końca kwietnia.

DOŁĄCZ DO AKADEMII HISZPAŃSKIEGO !

Masz pytanie? Skontaktuj się ze mną!
Scroll to Top
Verified by MonsterInsights