10-dniowe wyzwanie nauki języka hiszpańskiego. Jesteś gotowy?

Zdarzyło Ci się kiedyś, że bardzo chciałeś nauczyć się jakiegoś języka, ale nie miałeś pojęcia, jak się za to zabrać? Jeśli tak, to z pewnością nie jesteś sam. Wiele osób ma z tym problem. Właśnie dlatego przygotowałam specjalny, darmowy i całkowicie niezobowiązujący 10-dniowy kurs języka hiszpańskiego. O co w tym chodzi?

Nauka języka hiszpańskiego jest w zasięgu każdego!

Żeby zakochać się w danym języku potrzeba naprawdę niewiele. Z doświadczenia (oraz doświadczeń moich uczniów) wiem, że nawet drobny impuls potrafi zachęcić do nauki języka. Niezapomniany wyjazd na wakacje (po którym chce się wracać w dane miejsce po raz kolejny), poznanie miłości swojego życia, chęć poszerzenia horyzontów… Ok, powiedzmy, że powód do nauki języka hiszpańskiego już masz. Chęci również. Jak się za to zabrać?

Nie musisz od razu zapisywać się do szkoły językowej (co zresztą jest bardzo zobowiązujące i często kosztowne)! Uczyć możesz się online i to razem ze mną. Oczywiście, jeśli moje metody nauki przypadną Ci do gustu. Chcesz się przekonać, czy hiszpański jest dla Ciebie? W takim razie przyjmij moje 10-dniowe wyzwanie. Po nim zdecydujesz, co dalej i czy nauka jest dla Ciebie. Jesteś gotowy?

O co w tym chodzi?

Moje 10-dniowe wyzwanie to intensywny kurs języka hiszpańskiego, w którego trakcie  poznasz podstawy, co umożliwi Ci dalszą naukę. Wszystko to w przystępnej formie nauki z native speaker’em (czyli ze mną!).

Codziennie przez 10 dni będę dostarczać Ci kolejne lekcje: materiały wideo, fiszki oraz ćwiczenia interaktywne. Całość dostępna jest w 2 poziomach: dla początkujących oraz średnio-zaawansowanych. Zapewniam też indywidualny dostęp oraz wsparcie w nauce przez 24/7 (dosłownie!). Do tego dochodzi dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której uczymy się razem, wspierając się oraz motywując do dalszej pracy.

„Nie pracuj ciężko, tylko mądrze” – te słowa sprawdzają się również, jeśli chodzi o naukę języka. Nawet 15-30 minut dziennie, przy pełnym skupieniu, przynosi efekty w ciągu pierwszych tygodni. Ważna jest systematyczność, sumienność i dobre chęci. Materiały do nauki dostarczę Ci ja. 🙂

Na końcu będę miała dla Ciebie test sprawdzający Twoją wiedzę. Ale spokojnie, nie wystawiam ocen. To wszystko dla Ciebie, abyś mógł sprawdzić, co już pamiętasz, a nad czym powinieneś jeszcze popracować 🙂


Dlaczego zdecydowałam się na takie wyzwanie?

10-dniowe wyzwanie stworzyłam po to, aby w pigułce pokazać swoją metodę nauki, z której z powodzeniem skorzystały już setki osób. To też szansa dla wszystkich, którzy do tej pory nie mieli żadnej styczności z nauką języka hiszpańskiego. A szkoda, bo to naprawdę piękny język!

Wszelkiego rodzaju „challenge” są dziś bardzo modne, a często nawet pomocne, ponieważ potrafią zmotywować do systematycznych treningów. 10-dniowe wyzwanie nauki języka hiszpańskiego możesz potraktować właśnie jako swoje własne wyzwanie – swój challenge 🙂

Pamiętaj, że moje 10-dniowe wyzwanie jest w pełni darmowe i w żaden sposób nie zobowiązuje Cię do kontynuowania nauki. Wszystkie materiały, które otrzymasz w ramach wyzwania, również są darmowe. Wszystko po to, abyś mógł zapoznać się z językiem oraz moją metodą nauczania.

Przykładowe materiały: Fiszki do ćwiczenia słownictwa

Jak zapisać się do 10-dniowego wyzwania nauki języka hiszpańskiego?

Przede wszystkim: to bardzo proste, darmowe i niezobowiązujące. Ale po kolei.

Wystarczy, że zapiszesz się do wyzwania na mojej stronie elisapena.pl, w formularzu wpisując swoje imię oraz adres mailowy. W odpowiedzi wyślę na Twojego mejla potwierdzenie subskrypcji.

Później wystarczy, że zarejestrujesz się na platformie, na której znajduje się wyzwanie, żeby móc cieszyć się darmowymi lekcjami. Jak zacząć? Po zalogowaniu się na platformę obejrzyj wideo: „Jak zacząć wyzwanie”. Tam wszystkiego się dowiesz.

Po 10 dniach sam zdecydujesz, czy chcesz kontynuować naukę. Do tego momentu do niczego nie musisz się zobowiązywać ani za nic płacić. To moja metoda nauki – nic na siłę. To co, kiedy widzimy się na pierwszej lekcji? 🙂

Podobał Ci się ten post? Udostępnij!

4 thoughts on “10-dniowe wyzwanie nauki języka hiszpańskiego. Jesteś gotowy?”

Comments are closed.

Przewiń do góry

Chcesz rozpocząć naukę hiszpańskiego w tym roku?

W tym eBook’u znajdziesz kluczowe wskazówki, jak utrzymać swoją motywację na maksymalnym poziomie podczas nauki języka hiszpańskiego.