Jak prowadzić podstawową konwersację po hiszpańsku

DARMOWY 60-minutowy MASTERCLASS!

Chcesz nauczyć się podstaw hiszpańskiego już po jednej lekcji?

Od 1-szej do 60-tej minuty pokażę Tobie jak wygląda hiszpański i przekażę Tobie wartościowe materiały do nauki tego języka.

Czego się dziś nauczysz?

Podczas tych zajęć nauczę Cię jak przedstawiać się po hiszpańsku oraz jak nawiązać pierwszy kontakt w tym języku

Czego nauczysz się mówić po hiszpańsku?

Poznasz sześć najważniejszych pytań na początek rozmowy po hiszpańsku:

  • Jak się masz?
  • Jak masz na imię?
  • Skąd jesteś?
  • Mówisz po hiszpańsku?
  • Gdzie mieszkasz?
  • Ile masz lat?

Dla kogo są te zajęcia?

Jest to dla Ciebie idealny wybór jeśli myślisz o rozpoczęciu nauki hiszpańskiego lub chcesz sprawdzić jak wygląda nauka tego języka.

Język hiszpański jest dla Polaków prostym językiem, dlatego czemu nie spróbować? Nauka kolejnego języka to dobre ćwiczenie dla Twojego umysłu. Znajomość  języka obcego zwiększa samoocenę oraz pomaga w budowaniu lepszych relacji interpersonalnych. Warto się uczyć hiszpańskiego!

Nie czekaj!

Już dziś zacznij uczyć się hiszpańskiego i zdobądź solidne podstawy!

Co musisz zrobić by zacząć?

Przed zajęciami:

Jak tylko zapiszesz się na zajęcia otrzymasz ode mnie maila w którym znajdują się materiały, które będziemy przerabiać na zajęciach. W emailu dostaniesz również link do zajęć: Masterclass.

Zarezerwuj sobie 60 minut na zajęcia, tak by nikt Tobie w tym czasie nie przeszkadzał. Wyłącz telefon, przygotuj sobie smaczną kawę, herbatę lub lampkę wina –  po prostu zrelaksuj się by cieszyć się nauką.

Podczas zajęć:

Na zajęciach nauczymy się wiele przydatnych rzeczy w języku hiszpańskim. Dzięki tej lekcji zbudujesz solidne podstawy do dalszej nauki hiszpańskiego.

Zalecam Tobie wydrukowanie materiałów, które otrzymasz na emaila. Ułatwi to Tobie śledzenie zajęć oraz pomoże Tobie w powtórce materiałów w przyszłości.

Po zajęciach:

Kiedy zakończą się Twoje pierwsze zajęcia języka hiszpańskiego otrzymasz ode mnie emaila z dodatkowymi ćwiczeniamiMam nadzieję, że po tej lekcji pokochasz ten piękny język  i będziesz kontynuować swoją przygodę z hiszpańskim.

Zapisz się do Masterclass języka hiszpańskiego!

Zapisując się do na Masterclass otrzymasz ode mnie wiele bonusów związanych z hiszpańskim w tym darmowe materiały dydaktyczne oraz ekskluzywne rabaty na naukę!

Jak prowadzić podstawową konwersację po hiszpańsku

Darmowy Masterclass: Jak prowadzić podstawową konwersację po hiszpańsku!

Zapisz się na 60-minutową lekcję hiszpańskiego już teraz! 

Co inni o mnie mówią?

Andrzej Walczak, Łódź

5/5

Uwielbiam Hiszpanię, często jeżdżę tam na urlop. Polecam naukę hiszpańskiego online, każda lekcja jest świetne wyjaśniona, kursy zawierają dużą liczbę ćwiczeń, a indywidualne lekcje z lektorem pomogły mi szybko przełamać barierę językową.

Kasia Zimny, Poznań

5/5

Bardzo chciałam zdać egzamin DELE i zdobyć certyfikat języka hiszpańskiego, a kursy pomogły mi w przygotowaniu do egzaminu i zdaniu za pierwszym razem. W szczególności przydatne okazały się zajęcia z lektorem dzięki czemu na egzaminie ustnym uzyskałam 100%.

Iwona Łach, Gdańsk

5/5

Dzięki kursom hiszpańskiego online udało mi się zdać egzamin lekarski w Hiszpanii, a poprzez indywidualne podejście Pani Elisy rozmowa kwalifikacyjna o pracę poszła jak z górki i dziś pracuję w Barcelonie.

Klaudia Bednarczyk > optimismocompartido.pl

Edyta Choińska > kreatywnakobieta.pl

Dołącz do mojej społeczności! Jestem na:

¡Hola! Jestem Elisa Peña

Od 10 lat uczę Polaków języka hiszpańskiego.

Jestem rodowitą Hiszpanką, pochodzę z Granady i mieszkam w Polsce od roku 2010. Moja specjalność to nauczanie Polaków języka hiszpańskiego w oparciu o nowoczesne kursy tak aby nauka hiszpańskiego online była efektywna oraz przyjemna.

Dzięki mojej metodzie nauczania języka hiszpańskiego będziesz mówić po hiszpańsku jak native speaker i zobaczysz efekty już po kilku tygodniach.

Przewiń do góry