Przygotuj się na wymarzone wakacje w Hiszpanii!

Rozpocznij już teraz 100% darmowy kurs hiszpańskiego online i poznaj podstawy tego języka by móc w pełni korzystać z wakacyjnego pobytu w Hiszpanii. Zapisz się już też i rozpocznij swoją przygodę z hiszpańskim.

Oh, no! Kurs Hiszpańskiego na Wakacje jest niedostępny... Pero no hay problema! Niedługo odbędzie się kolejna edycja!

Zapisz się już teraz!

Kurs 100% online

6-dniowy kurs, każdego dnia nowa lekcja

Certyfikat ukończenia kursu

Dlaczego warto zapisać się na kurs hiszpańskiego na wakacje?

praktyczna nauka z native speaker'em

codziennie przez 6 dni nowe materiały dotyczące wakacyjnych spraw

indywidualny dostęp online do kursu przez 24h

kurs dla osób początkujących, nie znających hiszpańskiego

Nie wiesz jeszcze czy kurs jest dla Ciebie? I co możesz stracić nie biorąc w nim udziału? Zapisz się już teraz i rozpocznij naukę hiszpańskiego przed wakacjami!

Poznaj praktyczne podstawy hiszpańskiego w 6 dni

Czego nauczysz się podczas tych 6 lekcji?

Gdzie mieszkasz? Wskazywanie drogi

Idziemy na zakupy! Robienie zakupów w sklepie

Idziemy jeść! Zamawiamy smaczne jedzenie w restauracji

Dokąd jedziesz? Kupujemy bilet do Barcelony na dworcu kolejowym

Na ile dni? Rezerwujemy pokój w hotelu

Sprawdzamy nasze umiejętności! Test końcowy

Czego potrzebujesz, by skutecznie zrealizować kurs?

30 minut dziennie

Dostępu do Internetu

Chęci do nauki

Co myślą o kursie inne osoby?

Co zyskasz za darmo podczas kursu?

Każda lekcja składa się z wideonagrania wyjaśniającego temat, następnie interaktywnych ćwiczeń oraz programu do nauki słówek

Tak kompletny kurs normalnie kosztowałby ponad 150zł, a ja przygotowałam go dla Ciebie całkowicie za darmo.

Ten kurs hiszpańskiego to coś więcej jak zwykły kurs

Zacznij wyrabiać sobie nawyki związane z nauką hiszpańskiego!

Jeśli wcześniej nie było Ci dane spróbować nauki języka przez Internet, to jest to świetna szansa na darmowe spróbowanie tej formy nauki.

Dzięki mojej metodzie poznasz nie tylko podstawy tego pięknego języka, ale również wyrobisz sobie nawyki skutecznej nauki dzięki czemu bardzo szybko, w kilka tygodni znaczniej zauważać znaczące postępy.

I co zaczynamy? 🙂

Ale to nie wszystko... otrzymaj dodatkowe bonusy!

Oprócz samego kursu, mam dla Ciebie aż 3 dodatkowe niespodzianki!

BONUS 1! EBOOK

BONUS 2! 3 PODCASTY Z TRANSKRYPCJAMI

BONUS 3! KUPON RABATOWY DO NAUKI W AKADEMII

Zapisz się już teraz i rozpocznij kurs hiszpańskiego na wakacje!

❓ Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości na temat tego darmowego wyzwania, poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania ❓

Kurs hiszpańskiego na wakacje to intensywny 6-dniowy kurs hiszpańskiego, który można wykonać na poziomie początkującym.  W ostatnim dniu kursu kursant sprawdza zdobytą wiedzę poprzez rozwiązanie testu końcowego. Osoby którym uda się ukończyć kurs wezmą udział w podsumowaniu kursu oraz otrzymają niespodziankę!

Kurs na wakacje może podjąć każdy: zarówno osoby, które nigdy nie uczyły się hiszpańskiego jak i te które znają hiszpański na dobrym poziomie. 

Tak, kurs hiszpańskiego na wakacje jest całkowicie darmowy. Każda osoba w dowolnym momencie może zacząć lub zrezygnować nie ponosząc żadnych kosztów. Warunkiem przystąpienia do kursu jest zapisanie się na listę i podanie swojego adresu email, gdzie wysłane będą informacje na temat kursu.

Kurs hiszpańskiego na wakacje trwa przez kolejn6 dni. Ze względu na długość kursu i możliwe przerwy w wykonywaniu kursu osoba ma dostęp do swojego kursu jeszcze przez 3 dni po zakończeniu kursu. Jest to czas kiedy można nadrobić jeszcze powstałe zaległości. Po tym czasie kurs zostaje zamknięty i nie ma możliwości powrotu do niego. 

Kurs można rozpocząć zaraz po otrzymaniu maila potwierdzającego. Dostęp do kursu jest możliwy przez kolejne 13 dni.

Nie. Kursant ma możliwość całkowicie za darmo do korzystania z kursu, ale jedynie na udostępnionej platformieCały kurs jest chroniony prawami autorskimi a jego pobieranie, kopiowanie czy rozpowszechnianie jest całkowicie zabronione. Wszelkie próby kopiowania materiałów i ich rozpowszechniania będą traktowane jako kradzież i będą zgłaszane do organów zajmujących się ściganiem tego typu przestępstw a właściciel materiałów będzie domagał się odszkodowania z tytułu korzystania z kursu poza platformą.

Korzystanie z jakichkolwiek materiałów poza platformą (np. pobranie) jest możliwe jedynie w przypadku wyraźnego wskazania przez właściciela tych materiałów na możliwość wykonania takiego działania (np. pobranie ebook’a).

Skontaktuj się wtedy ze mną indywidualnie pisząc email na adres: hola@elisapena.pl   Napisz dokładnie z czym masz problem, jeśli możesz zrób “print screen” błędu/problemu. Postaram się Tobie pomóc najszybciej jak się da.

Kurs podzielony został na 6 lekcji , które otwierają się stopniowo, czyli każdego kolejnego dnia otwiera się nowa lekcja. W ramach każdej lekcji do przerobienia są różne materiały: wideo, nauka słówek oraz rozwiązanie ćwiczeń.

Nie można przyspieszyć otwierania kolejnych dni kursu. Można natomiast dowolną ilość razy wrócić do poprzednich dni i ponownie je sobie powtórzyć – poprzednie dni nie zostają zamknięte. 

Każdego dnia, w ramach kursu, masz do przerobienia 3 materiały: wideo, naukę słówek oraz ćwiczenia sprawdzające. Zalecana kolejność wykonywania kursu to rozpoczęcie od oglądania wideo, następnie nauka słówek, a na końcu rozwiązanie ćwiczeń sprawdzających.

Moje dodatkowe porady dotyczące sposobu nauki:

  1. Wykonaj wszystkie części kursu bez przerwy. Zarezerwuj sobie na kurs każdego dnia około 30 minut i wykonaj wszystkie elementy od razu, nie robiąc przerw między materiałami. 
  2. Zadbaj o ciszę i spokój podczas wykonywania kursu ponieważ nauka wymaga koncentracji.

¡Hola! Nazywam się Elisa Peña

Jestem rodowitą Hiszpanką, pochodzę z Granady i mieszkam w Polsce od roku 2010.

Uczę Polaków języka hiszpańskiego poprzez nowoczesne technologie a dzięki kursom hiszpańskiego online efektywnie i przyjemnie nauczysz się tego pięknego języka.