Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz się ze mną skontaktować pisząc do mnie emaila lub wiadomość na moich mediach społecznościowych. Polecam jednak Tobie zapoznanie się z najczęstszymi pytaniami zadanymi już przez różne osoby, co może być dla Ciebie pomocne.

W Akademii hiszpańskiego online masz dostęp do dużej ilości wideokursów i innych materiałów dydaktycznych online. Co więcej każdy kursant ma możliwość uczestnica w warsztatach online, czyli zajęciach hiszpańskiego odbywających się w małych grupach, podczas których będziesz mieć możliwość przećwiczyć wiedzę zdobytą podczas kursów.

W chwili obecnej niestety nie jest to możliwe ze względu na brak czasu. Natomiast jeśli chcesz zajęcia indywidualne z lektorem, mogę polecić Tobie innych lektorów z którymi współpracuję od lat i których mogę Tobie polecić z czystym sumieniem.

Oczywiście! Możesz skorzystać z darmowych kursów online i pobrać ebooki w wersji PDF. Co więcej, na moim kanale na YouTube @ElisaPena masz dostęp do ponad 100 zajęć dzięki którym możesz uczyć się słownictwa, gramatykę i dowiedzieć się więcej o hiszpańskiej kulturze.

Obecnie dostęp do platformy Akademii możliwy jest jedynie poprzez subskrypcję miesięczną. Można wykupić subskrypcję na jeden miesiąc oraz zrezygnować po tym okresie.

Również stworzyłam dwa darmowe kursy online: Wyzwanie hiszpańskiego oraz Kurs Hiszpańskiego na Wakacje, na które można się zapisać w konkretnych terminach. Podczas tych darmowych kursów będziesz mógł/mogła sprawdzić czy nauka hiszpańskiego przez Internet to 'twoja bajka’ 😀

Oczywiście! W akademii hiszpańskiego bez żadnych podstaw możesz rozpocząć naukę hiszpańskiego. W akademii krok po kroku nauczysz się hiszpańskiego od podstaw aż do poziomów zaawansowanych.

Akademii została stworzona z myślą o nauce na wszystkich poziomach zaawansowania bez względu na wiek. Niewątpliwie jednak młodsze dzieci mają tendencję do szybszej utraty koncentracji, w szczególności, jeśli dziecko ma przebywać przed komputerem przed dłuższy czas. Dlatego też zaleca się by rodzic był z dzieckiem podczas nauki w Akademii.

Zalecam stworzenie osobnych kont, ponieważ każda osoba ma inne tempo nauki, a postęp nauki i zrealizowanych zajęć jest odnotowywany na platformie.

Aktualnie dostępne są 4 poziomy: początkujący A1, A2, średniozaawansowany B1, B2.

Kursy są tak stworzone, by poświęcać maksymalnie 30-60 minut dziennie na naukę hiszpańskiego. Dlatego właśnie każde wideo jest krótkie i trwa maksymalnie 20 minut. Co więcej, ćwiczenia dostępne są w PDF by móc je wydrukować i samodzielnie wykonać w dowolnym momencie.

Oczywiście. Akademia jest tak stworzona, by móc uczyć się we własnym tempie, o dowolnej porze dnia i w dowolnym miejscu. Wszystkie materiały dydaktyczne są dostępne na platformie przez 24h/7 dni w tygodniu i potrzebujesz jedynie dostęp do Internetu, by móc zacząć naukę.

Jest to pytanie, które często mi zadajecie. Dlatego właśnie stworzyłam ebooka “Sposoby na motywacje podczas nauki hiszpańskiego”, który można pobrać za darmo, w którym daje wskazówki jak się motywować podczas nauki. Pobierz tutaj ebooka.

Masz jeszcze pytanie? Napisz do mnie śmiało!