Wyzwanie hiszpańskiego online

ODKRYJ SPOSÓB NA NAUKĘ HISZPAŃSKIEGO OD ZERA SZYBKO I EFEKTYWNIE Z POMOCĄ CIEKAWYCH FILMIKÓW, ĆWICZEŃ I ZADAŃ, CO ZAJMUJE JEDYNIE 30 MINUT KAŻDEGO DNIA.

Podejmij darmowe wyzwanie hiszpańskiego i rozpocznij Twoją przygodę z tym pięknym językiem.

ATENCIÓN! Wyzwanie jest niedostępne!

ATENCIÓN! Wyzwanie zostało już rozpoczęte!

Zaczynamy już:   18.01.2024r.

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

👇​ Komentarze osób, które podjęły wyzwanie online 100% darmowe 👇​

Czego się nauczysz w trakcie tego kursu?

Dzień 1. Hiszpański alfabet

Dzień 2. Powitanie & pożegnanie

Dzień 3. Jak pytać o imię?

Dzień 4. Skąd pochodzisz?

Dzień 5. Mówisz po hiszpańsku?

Dzień 6. Czym się zajmujesz?

Dzień 7. Jaki jest Twój numer telefonu?

Dzień 8. Gdzie mieszkasz?

Dzień 9. Krótka rozmowa po hiszpańsku

Dzień 10. Test końcowy

Po ukończeniu tego wyzwania bez żadnego problemu poprowadzisz rozmowę na podstawowe tematy w języku hiszpańskim.

Co otrzymasz w trakcie tego darmowego wyzwania?

Tak kompletny kurs normalnie kosztowałby ponad 400zł, a ja przygotowałam go dla Ciebie całkowicie za darmo.

"Wystarcza jedynie 30 minut dziennie, by dostrzec postęp w nauce hiszpańskiego" – Elisa Peña

Bądźmy szczerzy, zazwyczaj mamy dużo na głowie i dysponujemy niewielką ilością czasu w ciągu dnia na realizację naszych hobby, jak na przykład nauka języków.

Ja jestem tego świadoma, brakuje mi czasu w ciągu dnia na realizację wszystkich wyznaczonych zadań.

Z tą właśnie myślą stworzyłam 10-dniowe wyzwanie hiszpańskiego, by w czasie, gdy rozpoczniesz naukę hiszpańskiego od zera, wyrobić sobie codzienną rutynę nauki, co pomoże Tobie w efektywnej nauce i szybkich postępach.

A to nie wszystko...odbierz dodatkowe bonusy!

Oprócz samego darmowego kursu, mam dla ciebie nie jeden, nie dwa, ale trzy bonusy!

BONUS 1! E-BOOK DLA KURSANTA

BONUS 2! 3 PODCASTY Z TRANSKRYPCJAMI

BONUS 3! PREZENT DLA CIEBIE

❤️ Nie masz już wymówek, zapisz się na 10-dniowe wyzwanie hiszpańskiego! 💛

Zaczynamy już:   18.01.2024r.

Zapisz się w dowolnym momencie i otrzymaj darmowy dostęp do kursu

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Ohh! Wyzwanie Hiszpańskiego jest niedostępne... Pero no hay problema! Niedługo odbędzie się kolejna edycja!

Zapisz się na Darmowe Wyzwanie Hiszpańskiego!

❓ Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości na temat tego darmowego wyzwania, poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęstsze pytania ❓

Wyzwanie hiszpańskiego to intensywny 10-dniowy kurs hiszpańskiego, który można wykonać na poziomie początkującym.  W ostatnim dniu wyzwania kursant sprawdza zdobytą wiedzę poprzez rozwiązanie testu końcowego. Osoby którym uda się ukończyć wyzwanie wezmą udział w podsumowaniu wyzwania oraz otrzymają niespodziankę!

Wyzwanie może podjąć każdy: zarówno osoby, które nigdy nie uczyły się hiszpańskiego jak i te które znają hiszpański na dobrym poziomie. 

Tak, wyzwanie jest całkowicie darmowe. Każda osoba w dowolnym momencie może zacząć lub zrezygnować nie ponosząc żadnych kosztów. Warunkiem przystąpienia do wyzwania jest zapisanie się na listę i podanie swojego adresu email, gdzie wysłane będą informacje na temat wyzwania.

Wyzwanie hiszpańskiego trwa przez kolejne 10 dni. Ze względu na długość kursu i możliwe przerwy w wykonywaniu wyzwania osoba ma dostęp do swojego kursu jeszcze przez 3 dni po zakończeniu wyzwania. Jest to czas kiedy można nadrobić jeszcze powstałe zaległości. Po tym czasie wyzwanie zostaje zamknięte i nie ma możliwości powrotu do niego. 

Wyzwanie można rozpocząć zaraz po otrzymaniu maila potwierdzającego. Dostęp do kursu jest możliwy przez kolejne 13 dni.

Nie. Kursant ma możliwość całkowicie za darmo do korzystania z kursu, ale jedynie na udostępnionej platformieCały kurs jest chroniony prawami autorskimi a jego pobieranie, kopiowanie czy rozpowszechnianie jest całkowicie zabronione. Wszelkie próby kopiowania materiałów i ich rozpowszechniania będą traktowane jako kradzież i będą zgłaszane do organów zajmujących się ściganiem tego typu przestępstw a właściciel materiałów będzie domagał się odszkodowania z tytułu korzystania z kursu poza platformą.

Korzystanie z jakichkolwiek materiałów poza platformą (np. pobranie) jest możliwe jedynie w przypadku wyraźnego wskazania przez właściciela tych materiałów na możliwość wykonania takiego działania (np. pobranie ebook’a).

Skontaktuj się wtedy ze mną indywidualnie pisząc email na adres: hola@elisapena.pl   Napisz dokładnie z czym masz problem, jeśli możesz zrób “print screen” błędu/problemu. Postaram się Tobie pomóc najszybciej jak się da.

Kurs podzielony został na 10 lekcji , które otwierają się stopniowo, czyli każdego kolejnego dnia otwiera się nowa lekcja. W ramach każdej lekcji do przerobienia są różne materiały: wideo, nauka słówek oraz rozwiązanie ćwiczeń.

Nie można przyspieszyć otwierania kolejnych dni wyzwania. Można natomiast dowolną ilość razy wrócić do poprzednich dni i ponownie je sobie powtórzyć – poprzednie dni nie zostają zamknięte. 

Każdego dnia, w ramach wyzwania, masz do przerobienia 3 materiały: wideo, naukę słówek oraz ćwiczenia sprawdzające. Zalecana kolejność wykonywania wyzwania to rozpoczęcie od oglądania wideo, następnie nauka słówek, a na końcu rozwiązanie ćwiczeń sprawdzających.

Moje dodatkowe porady dotyczące sposobu nauki:

  1. Wykonaj wszystkie części wyzwania bez przerwy. Zarezerwuj sobie na wyzwanie każdego dnia około 30 minut i wykonaj wszystkie elementy od razu, nie robiąc przerw między materiałami. 
  2. Zadbaj o ciszę i spokój podczas wykonywania wyzwania ponieważ nauka wymaga koncentracji.

🧐 Jak wygląda wyzwanie hiszpańskiego? 🧐

Dlaczego warto podjąć wyzwanie?

praktyczna nauka z native speaker'em

nauczysz się podstaw hiszpańskiego

codzienne materiały przez 10 dni.

indywidualny dostęp i wsparcie 24h/7 dni

zamknięta grupa na Facebooku

Przykładowe wideo dla 6. dnia wyzwania hiszpańskiego

Nie wiesz jeszcze czy kurs jest dla Ciebie? I co możesz stracić nie biorąc w nim udziału? Zapisz się już i rozpocznij naukę hiszpańskiego od zera!

¡Hola! Nazywam się Elisa Peña

Jestem rodowitą Hiszpanką, pochodzę z Granady i mieszkam w Polsce od roku 2010.

Uczę Polaków języka hiszpańskiego poprzez nowoczesne technologie a dzięki kursom hiszpańskiego online efektywnie i przyjemnie nauczysz się tego pięknego języka.